Kurumsal Hizmetlerimiz

1945 yılından beri Otomotiv sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Esnaflığın altın kuralları olan dürüstlük, şeffaflık doğruluk ilkesi ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla devam etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile bayilerimizin her konuda yanındayız. Anahtar teslim bayilik açma olarak hizmet veriyoruz.

Computest bayiliği alan firmanın belirli kilometre ve bölge içine bayilik vermiyoruz! İşletme kuruluş ve açılışına kadar tüm ihtiyaçlarında şirketimiz her konuda destek veriyor.

1. Lokasyon Seçimi

Computest markasının bayisi olmak her şeyden önce iyi bir yere işletme açmaktır. Hem sizin hem de bizim fikirlerimiz doğrultusunda belirlenen yere analiz yapıyoruz. Çıkan sonuca göre o bölgede iş yeri açılması için çalışma başlatıyoruz. Sizlere o lokasyonda verilen Computest bayiliği ile işletmenizi o bölgede tek Computest bayisi olarak açıyorsunuz. O bölgede tek olacağınız için seçilen lokasyon çok önemlidir.

2. Makine Teçhizat Seçimi

Her ekspertiz bayilerimizde olması gereken bazı makine ve teçhizat zorunluluğu vardır. Kendi işletmemizde bulunan set halinde 4X2 dyno veya 4X4 dyno, fren testi, süspansiyon testi, yanal kayma set halinde teslim edilmektedir. Marşbiyel kaldırmalı lift, 4 teker kaldırmalı lift olarak iki çeşit lift vardır. Burada önemli olan 4X2 - 4X4 dyno ve lift sizin seçmenizdir. Boya kalınlık ölçme makinesi, Bosch arıza tespit cihazı, dyno önü soğutucu pervane, mercekli el feneri, bilgisayar, yazıcı, firmamızdan temin edebiliyorsunuz.

3. İş Yeri Yapılandırma

İşletmenizde kullanılacak iç ve dış renk seçimi diğer bayilerdeki gibi kurumsal standart renkler olacaktır. İşletmenizin gerekli tüm inşaat işlemlerini inşaat ekibimiz tarafından eksiksiz yapılarak teslim edilmektedir. İnşaat işlemleri GENEL MERKEZ tarafından yapılmak istenirse müşteri bekleme salonu, test hattı, personel odası, tanıtma yeri gibi yerlerin planlanması ve uygulanması konusunda destek veriyoruz.

4. İç ve Dış Görsel Tabela

İşletmenizde kullanılacak iç görseller, dış görselleri tabelalar firmamıza ait görsel ekip tarafından iş yerinizin ölçüleri alınıp hazırlanıp takılacaktır. 

5. Eğitim

İş yerinizde çalışacak tüm personellerinize işletmemizde ücretsiz kurs verilip kursu geçen personellere lisans sertifikası verilecektir. Eğitimlerimiz her sene belirli periyotlarda da devam edecektir. Ayrıca iş yeriniz de çalışacak her personellere her zaman ücretsiz eğitim verilecektir.

6. Yazılım

Firmamızda Arge çalışması olarak özel ekspertiz yazılımı yapılmıştır. Bu yazılım ile ekspertiz yapılan araçların datasında saklanmaktadır. Yazılımın kullanılması eğitimi ve yazılım kullanılması ücretsizdir. her zaman güncellenen yazılım, araç videoları, eğitim videoları, bayiler arası diyalog yazılım içinde bulabilirsiniz.